Mentorystės programa

Kada verta rinktis mentorystės programą?
1. Kai pradedate veiklą ir norite iškart tai daryti teisingai bei efektyviai

Pradėti savo veiklą ir rinkodarą yra du būdai: daryti taip, kaip kažkur girdėjote ir žiūrėti ar pasiseks ARBA iškart daryti profesionaliai, nuosekliai ir nedaryti tų klaidų, kurias darė konkurentai.

Mentorystės programoje mes renkamės antrą variantą ir kartu sukuriame nuoseklią skaitmeninę rinkodarą atsižvelgdami į tikslines auditorijas, konkurentus, naujausias tendencijas ir efektyviausais metodikas geriausiam rezultatui pasiekti.

2. Kai norite padidinti savo socialinių tinklų ir skaitmeninės rinkodaros efektyvumą

Atrodo, kad darote daug visko, bet neveikia? Laukiate rezultatų, bet jie neateina, o jei ateina, yra ne tokie, kokių tikėjotės?

Mentorystės metu mes išnagrinėsime Jūsų vykdomą veiklą, pasirinktus socialinius tinklus ir reklamos kampanijas, tuomet sudarysime planą kaip viską tobulinti ir kartu sieksime efektyvesnių rezultatų.

Programos trukmė: 8 savaitės

290 Eur

Galima mokėti dalimis: 50% iki antrojo susitikimo, likę 50% iki šeštojo susitikimo. Primenu, kad programos dalyvių kiekis yra ribotas.

Kodėl turėtumėte rinktis mane savo mentore?

Savo karjeros kelią rinkodaros srityje pradėjau dar studijuodama ir neturėdama nei teorinės, nei praktinės informacijos, tačiau turėjau nuostabų vadovą, kuris pasitikėjo manimi ir leido viską išbandyti praktiškai.

Nuoširdžiai galiu pasakyti, kad tai nebuvo pas efektyviausias būdas, nes viską dariau remdamasi savo siaura patirtimi ir matymu, tačiau žingsnis po žingsnio ieškojau informacijos, mokiausi, bandžiau klydau ir vėl bandžiau kol atradau geriausius ir efektyviausius skaitmeninės rinkodaros būdus, kurie padeda viską daryti ne tik efektyviai ir paprastai, bet ir maloniai.

Kaip vyksta mentorystės programa?
Susipažinimo anketa

Pirmiausia prašysiu užpildyti anketą, kurioje turėsite trumpai aprašyti savo verslą ir tikslus, kuriuos norėsite pasiekti mentorystės programos metu.

Susitikimas arba vaizdo skambutis

Kas dvi savaites turėsime individualius 1-1,5 val. trukmės susitikimus, kurių metu apžvelgsime esamą situaciją, nusistatysime ateinančių dviejų savaičių tikslus ir aptarsime pasiektus tikslus bei rezultatus.

Nuolatinė pagalba

Visos mentorystės programos metu suteiksiu nuolatinę pagalbą el. paštu arba žinutėmis, tad vykdydami savo užduotis ir norėdami pasitikslinti ar pasitarti drąsiai galėsite kreiptis, o aš Jums atsakysiu per 1 darbo dieną.

Norite nuosekliai tobulėti? Susisiekime!
person using laptop computer beside aloe vera